ÖABT EDEBİYAT- TÜRKÇE SORU ÇÖZÜMÜ

 

Ders programımız sınav tarihleri açıklandığında sitemizden yayımlanacaktır.

Derslerimiz Hocalarımız tarafından canlı yayında çözülecektir. Sorular çözülürken konunun püf noktaları ve sınavda çıkabilecek yerleri vurgulanacak. Önemli yerler tekrar edilecektir. Ders dinlerken adaylarımız hocalarımıza soru sorabileceklerdir.

Dersler canlı dinlenilsin veya dinlenilmesin sınav akşamına kadar adaylarımıza açık kalacak adaylarımız soru çözüm derslerini istediği kadar istediği zaman tekrar tekrar izleyebilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Canlı tek sınıf açılacak ve kontenjanın çok sınırlı olduğu bilinmelidir. Kayıttan kontenjan sınırı yoktur.

   

 

                      

                         

                                                              

 

 

 

 

 

 

 ÖABT Türkçe'de Eski Türk edebiyatında soruların ve sorulan beyitlerin tamamını derste işledik yeni Türk edebiyatının, halk edebiiyatının, çöcuk edebiyatının,dil biliminin ve anlatım tekniklerinin tamamı notlarımızdan birebir çıkmış ve tüm soruların aynısını veya bir benzeri derslerde veya soru çözümlerimizde denemelerimizde çözülmüştür. Edebiyat Türçe öabt bilgi ve belge paylaşımı grubunda ösym ve mehmetguluzaktanegitim başlığındaki paylaşıma bakılırsa soruların bire bir tutturulduğu görülebilir. ÖABT Edebiyata soruların % 80 nini tutturduk ve tüm sorular notlarımızdan birebir çıktı yine grubumuzda bu başarımızı paylaştık.

 

ÖABT Edebiyatta Türkiye birincisinin hem 2017 hem de 2018'de bizden çıkması ve sınava giren öğrencilerimizden % 46 sının mülakata çağrılması bir yıl önce bizimle hazırlanan adayların % 30'nun atanması tesadüf değildir. Türkiye'de atanma oaranı %2 dir. Bir sistem uyguluyoruz ve Türkiye'de hiç bir kuruma nasip olmayan aynı branştan üst üste Türkiye 1.'si çıkarıyoruz. Sizlerle daha büyük başarılara imza atacağız. 2022 hedefimiz ilk 10'da en az 5 adayımızın olması ve atanmada en az % 50 başarı Birlikte başaracağız. 

 

Daha fazla bilgi için bu formu doldurunuz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Lütfen gerekli alanların hepsini doldurun.

Adı Soyadı *
Tc Kimlik No
Doğum Tarihi
Telefon *
Adres *
E-Posta *
Okuduğu/Mezun Olduğu Üniversite
Hizmet Alacağı Eğitim
Dinleme Şekli
Ödeme Şekli
Ödeyeceğiniz Toplam Miktar
Varsa Referansınız
Varsa Açıklamanız
 

Aşağıdaki Mehmet Gül Uzaktan Eğitim Hizmet Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.

Mehmet Gül Uzaktan Eğitim Hizmet Sözleşmesi

Kaydınızın kesinleşmesi için aşağıdaki hesap numaramıza ödemenizi göndermeniz gerekmektedir.

T.C. ZİRAAT BANKASI

Mehmet Gül

İban No: TR05 0001 0017 2773 1264 6950 01

Hesap no: 1727731264695001