ÖABT TEK DERS

Canlı Sınıfımızın Dersleri: Kasım 2022'de başlıyor

 

1) Mehmet Gül

2) Prof. Dr. Ramazan Gülendam

3) Prof. Dr. Ömer Çakır

4)Dr. Hasan Kaptan

5) Dr. Kadir Yalınkılıç

6) Ali Zeybek

7) 6) B Bu kadroya ek olarak ek ders yapan soru hazırlayan 2 Prof. Dr. 2 Doç. Dr. ve 1 Dr. hocalarımızla ekibimiz daha güçlendi.

 

"Kadromuzda değişiklik yapma hakkını saklı tutarız."
Not: Görüşmelerimizin sürdüğü anlaşmak üzere olduğumuz çeşitli üniversitelerden hocalarımız var anlaşma sağlandığında kadromuza ekleyeceğiz.

Bu dersleri alanlar aldığı dersle ilgili dersleri dinleme notları indirme paneldeki makalelerden faydalanma ek derslere ve soru çözümlerine katılma hakkını elde eder.

 

1. Uzaktan Eğitim  dershane ortamındaki hazırlık sürecini evinize taşıyan bir uygulamadır. Uzaktan eğitimi nasıl alabilirim, bunun için ne gerekiyor?

a) Sınırsız ve hızlı bir internete abone olmak,

b) Bir bilgisayar,

c) Sistemimize üye olup ödemeleri yapmak,

2. Bu sistemin avantajları nelerdir?

a) Zaman tasarrufu sağlar. Dershanedeki derse ulaşmanız, geliş gidiş ortalama 2 saatinizi alır ve yol stresi, yağmur çamur kar engeli, güvenlik sorunu ve kaygı. Uzaktan eğitimde bunları yaşamazsınız. Derse ulaşmanız bir iki dakikanızı alır ve ev rahatlığında ne giyeceğim endişesi taşımadan ders dinlersiniz. Yılda en az 100-150 saat zamandan tasarruf sağlarsınız.

b) Maddi tasarruf sağlar. Hiçbir dershane uzaktan eğitimden daha uygun olamaz.Yol ücreti,kantin harcaması eklendiğinde ciddi anlamda maddi tasarruf sağlarsınız.

c) Dersi kaçırma olasılığınız yoktur. Canlı dersi kaçırsanız bile kayıttan dinleme imkanınız olur.

d) Ders notu kaygınız olmaz. Ders notlarının PDF’sini veya SLAYT ‘ını alabilirsiniz. Notum kayboldu defterim yırtıldı gibi bahaneleri ortadan kaldırır.

e) Canlı derste soru sorabilirsiniz, size özel sayfalardan da soru sorabilirsiniz her grubun Facebook’u olacak ve zaman zaman buradan soru paylaşılacak

f) Velinin öğrenciyi kontrolü artacaktır. Çocuğum dershaneye gitti mi dersi dinliyor mu ,sınıfta yaramazlık yapıyor mu gibi kaygınız olmayacaktır. Ders anında çocuğunuzu kontrol edebilecek ve daha gerçekçi değerlendirme yapabileceksiniz.

g) Dershanede dinlediğin dersi bir daha dinleme şansın yok ancak bizim dersleri tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. Uzaktan eğitimin de olumsuzluğu olabilir bölgesel elektrik kesintileri gibi tabi bunun telafisi kolay kayıttan dersi dinleyerek telafi edilebilir aynı problem dershanede olsa telafi edilemez.

Canlı Sınıf: Dersleri canlı dinler. Sistem üzerinden, whatsapp grubumuzdan veya ders anında hocamıza soru sorabilir. Ek derslerimize soru çözümlerimize, deneme sınavlarımıza katılabilir. Her dersin pdf’sini dersten önce veya sonra indirebilir ve çıktısını alabilir.

Kayıttan Sınıf: Dersleri canlı dinleyemez ders bitiminden hemen sonra dersleri kayıttan dinlemeye başlayabilir ve canlı sınıfın tüm haklarından faydalanabilir.

Video Dersler: Bu paketi alanlar sadece dersleri dinleyebilir, not indiremez hocalara soru soramaz. Aylık yapılacak eğitim koçluğu toplantılarına katılabilir.

Daha fazla bilgi için bu formu doldurunuz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Lütfen gerekli alanların hepsini doldurun.

Adı Soyadı *
Tc Kimlik No
Doğum Tarihi
Telefon *
Adres *
E-Posta *
Okuduğu/Mezun Olduğu Üniversite
Hizmet Alacağı Eğitim
Dinleme Şekli
Ödeme Şekli
Ödeyeceğiniz Toplam Miktar
Varsa Referansınız
Varsa Açıklamanız
 

Aşağıdaki Mehmet Gül Uzaktan Eğitim Hizmet Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.

Mehmet Gül Uzaktan Eğitim Hizmet Sözleşmesi

Kaydınızın kesinleşmesi için aşağıdaki hesap numaramıza ödemenizi göndermeniz gerekmektedir.

T.C. ZİRAAT BANKASI

Mehmet Gül

İban No: TR05 0001 0017 2773 1264 6950 01

Hesap no: 1727731264695001